Styczeń w oknach

Styczeń jako miesiąc zimowy charakteryzuje się spadkiem zamówień w stosunku do cieplejszych pór roku. Warto zatem zastanowić się czy nie zamówić okna do domu właśnie teraz.

montaż okna

montaż okna

Ze spadkiem zamówień spadają także ceny oraz pojawiają się atrakcyjne promocje i gratisy. Zimą ceny okien w stosunku do sezonu spadają o około 20%, i można być pewnym że później taniej kupić się już nie da, bo wraz z cenami samych okien u producenta spadają także marże u firm montujących okna, które muszą znaleźć zlecenia aby przetrwać trudniejszy okres.

Dzisiaj mróz, złe warunki pogodowe to już niewielka przeszkoda aby montować okna. Technologia chemii budowlanej stale idzie do przodu, pianki, zaprawy przystosowane są do pracy w ujemnych temperaturach i tyle wystarczy na polskie, ostatnio niezbyt mroźne zimy. Zmienia się jedynie komfort pracy montażystów, ale to już nie jest zmartwienie klienta. Dodam jeszcze że dla montażysty gorszy jest wiatr aniżeli mróz.

Podsumowując jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad zakupem okien, to nie należy z tym zwlekać, bo później nie dość że ceny pójdą w górę to i także marże bo zleceń nie trzeba będzie szukać a niektórzy będą nawet mogli w nich wybierać. Więc na dzień dzisiejszy można kupić okna niemalże z minimalnymi marżami a także można zostać wyjątkowo dobrze obsłużonym.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.