Informacje

Chciałbym wszystkich serdecznie powitać na moim blogu. Blog jest tworem który chodził mi po głowie od dawna i daje ujście moich wszystkich myśli i pomysłów a także podzieleniem się z innymi doświadczeniami i praktykami.

Znajdziecie tutaj porady praktyczne na temat montażu Okien, testy Okien róznych firm, nie tylko teoretyczne ale także praktyczne. Myślę że coś dla siebie znajdą domowi majsterkowicze, montażyści oraz osoby które borykają się z problemami zakupem lub wymianą stolarki w mieszkaniu. Każdy artykuł staram się poprzeć odpowiednią ilością fotografii a nawet filmów aby każdy mógł zrozumieć moje czasami zagmatwane myśli :) .

Zatem zapraszam do przeglądania, dodawania własnych opinii, własnych spostrzeżeń, a może nawet do napisania własnych artykułów które mógłbym umieścić na blogu? Serdecznie zachęcam.

PS Ludzie pytają mnie często – czemu okniarz? A ja pytam – czemu nie? Mamy malarzy, kucharzy, piekarzy, więc czemu osoba zajmująca się oknami nie mogłaby być okniarzem? Może i słowo to nie znajdzie się w słowniku ale na pewno jest często używane potocznie i wiadomo o co chodzi – i o to chodzi:).